GABINET PSYCHOTERAPII I ROZWOJU OSOBISTEGO – Agnieszka Koch

Psychoterapia indywidualna, małżeńska i rodzinna

+menu-

header image

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutką, absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.
Ukończyłam Czteroletni Kurs Psychoterapii, prowadzony przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Całościowy Kurs Psychoterapii – Curriculum, organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski oraz Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia. Obecnie jestem w trakcie szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT), akredytowanego przez The International Centre for Excellence in Emotionally Focused Therapy (ICEEFT).

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Stowarzyszenia EFT i The International Centre for Excellence in Emotionally Focused Therapy.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Oddziale Nerwic Szpitala Psychiatrycznego w Komorowie, w Ośrodku Terapii Rodzin w Warszawie, a także w świetlicy socjoterapeutycznej na warszawskiej Pradze.
Przez 11 lat pracowałam w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku, gdzie prowadziłam terapię indywidualną i grupową,
a także warsztaty rozwojowe i psychoedukacyjne.

Od 2016 roku współpracuję z Uniwersytetem Humanistycznospołecznym SWPS, obecnie jako etatowy pracownik dydaktyczny, gdzie prowadzę warsztaty i seminaria dla studentów Wydziału Psychologii. Jestem również doktorantką w ramach Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich SWPS, swoje badania poświęciłam analizie czynników wpływających na nastawienie psychoterapeutów wobec stosowania terapii online.

Prowadzę warsztaty rozwojowe dla par i rodzin w kryzysach, a także treningi i szkolenia w zakresie kompetencji komunikacyjno – relacyjnych dla pracowników firm i korporacji.

Stale doszkalam się, biorąc udział w warsztatach i konferencjach – polskich i zagranicznych.

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji grupowej i indywidualnej, u certyfikowanych superwizorów.

 

Comments are closed.